logo

TARTAK TRAK - GROBLA (GM. DRWINIA)

 

PRODUCENT DREWNA BUDOWLANEGO

Tartak Trak, mieszczący się w miejscowości Grobla (gm. Drwinia) oferuje drewno najwyższej jakości. Zajmujemy się wytwórstwem m.in. więźby dachowej i drewna budowlanego. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a doświadczona kadra zarządzająca oraz zaangażowani w pracę robotnicy dokładają wszelkich starań, aby w pełni zadowolić naszych kontrahentów.

Kładziemy duży nacisk na rozwój i doskonalenie produkcji aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Inwestujemy w nowoczesne maszyny i technologie, dzięki czemu produkujemy więźbę dachową i wysokiej jakości drewno o dużej wytrzymałości.

 

TARTAK TRAK - OFERTA

Drewno budowlane

Oferujemy swoim klientom wysokiej jakości drewno budowlane. Zanim trafi do sprzedaży jest starannie obrabiane oraz impregnowane w celu zapewnienia jak największej wytrzymałości i odporności na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Drewno to ma wiele zastosowań i można je wykorzystać do budowy różnego rodzaju obiektów.

 

tartak

 

Wysoka jakość naszych produktów została doceniona przez szerokie grono zadowolonych klientów z całego woj. małopolskiego.
Jeśli planują Państwo budowę z wykorzystaniem elementów drewnianych, oferta tartaku Trak z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom.
Znajdą nas Państwo w miejscowości Grobla (gm Drwinia).
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-15:00 oraz w soboty w godz. 6:00-13:00.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Gama PUH Roman Wysokiński

Adres

ul. Kościuszki 18
08-400 Garwolin
woj. mazowieckie

 

 

 

Godziny otwarcia:

Pn.-Cz.: 8.00-17.00
Pt.: 9.00-14.00

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.